دانلود رایگان کتاب همایش ادبیات نشر دریافت

دانلود رایگان کتاب همایش ادبیات نشر دریافت
دانلود رایگان کتاب همایش ادبیات نشر دریافت


بیشتر….


بیشتر….

این کتاب تنها منبعی است که در آن آقای دکتر سبطی به آموزش آرایه‌های ادبی پرداخته‌اند.

گرچه این آموزش بسیار فشرده‌تر از شیوه‌ی تدریس ایشان در کلاس‌های درس است، امّا اگر ابتدا درس‌نامه‌ی آرایه‌های ادبی را که در قسمت تست‌های دوره‌ای ادبیات و همچنین در فروشگاه در همین سایت آمده‌است، بخوانید و سپس به این کتاب مراجعه کنید، بدون شک یکی از قوی‌ترین و دقیق‌ترین منابع آموزشی آرایه‌های ادبی را مطالعه کرده‌اید.

بخش دوم این کتاب به دوره‌ی مطالب مهم و دشوار زبان فارسی می‌پردازد .  پس از یادگیری  زبان فارسی به کمک کتاب آموزش زبان فارسی نشر دریافت،این بخش از کتاب همایش، برای دوره و جمع بندی و آشناشدن با نکته های جدید و کنکوری بسیار سودمند است .دانلود رایگان کتاب همایش ادبیات نشر دریافت


برای چاپ قدیمی دو جلدی:

تست‌ها یا مطالب تکمیلی (کلیک کنید)

بخش بعدی این کتاب مفهوم‌های قابل طرح در تست‌های تناسب مفهومی (قرابت معنایی) را به‌ترتیب درس‌های کتاب‌های ادبیات سال چهارم، سوم و دوم بررسی می‌کند و لابه‌لای درس‌ها تست‌هایی نو و تازه و هم‌سنگ تست‌های دشوار آزمون سراسری نیز طراحی شده‌است. البته این کتاب هرگز نمی‌تواند جای کتاب آموزشی «تناسب مفهومی و قرابت معنایی» دکتر سبطی را بگیرد زیرا در آن‌جا  به آموزش پایه‌ای مفاهیم ادبی و روش‌های  خواندن شعر پرداخته‌شده است اما این کتاب  فقط برای دوره و جمع‌بندی کامل است؛  ردپای برخی از تست های دشوار آزمون سراسری چند سال اخیر  را در این کتاب می توان دید.

بخش بعدی این اثر همان کتاب تاریخ ادبیات دکتر سبطی است و  نکته‌هایی از تاریخ ادبیات، اعلام و  درآمدها را گوش زد و حلاجی می‌کند که معمولاً از چشم اغلب دانش‌آموزان تیزبین هم دور می‌مانند. هم‌چنین روش‌های ابتکاری و جالبی برای به‌خاطر سپردن نام آثار شاعران و نویسندگان در آن ارائه شده‌است که حتمن خودتان باید بخوانید و بدانید!

فروشگاه اینترنتی

(به‌روزرسانی فایل: ۲۶مهر۹۵)

دانلود↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑

 .


Username


Password

Remember Me


Lost your password?مرجع همایش

به نظر می‌رسد چیزی اینجا نیست. مایل هستید جستجو کنید؟

 

 

گیسوم مکانی است برای توسعه و ترویج کتاب و کتاب خوانی و خدماتی هم چون فروش و خرید کتاب را ارائه می‌دهد.

انتشارات دریافت یکی از قدیمی ترین و بهترین انتشارات کنکور هست که توسط دکتر هامون سبطی تاسیس و اداره می شود. شما می توانید تمامی کتاب های این انتشارات را از بانک کتاب یکتامهر خریداری کنید.

از کتاب های بسیار مطرح انتشارات دریافت می توان به کتاب های زیست همایش نوشته دکتر عمارلو و همچنین ادبیات موضوعی دکتر هامون سبطی اشاره کرد.

اکثر مولفان این انتشارات، رتبه های تک رقمی و دو رقمی کنکور سراسری بوده اند و در حال حاضر به تدریس دروس مختلف کنکور پرداخته اند.

همچنین از دیگر فعالیت های این انتشارات می توان به بررسی و تحلیل آزمون های آزمایشی و کنکور اشاره کرد.

ما در بانک کتاب یکتامهر ، تمامی کتاب های نشر دریافت را نقد و بررسی می کنیم و شما می توانید با مطالعه این بررسی ها، کتاب های موردنیاز خود را خریداری کنید.دانلود رایگان کتاب همایش ادبیات نشر دریافت


بانک کتاب یکتامهر با مدیریت سیدمحمد عاقلی و با داشتن حرفه ای ترین و به روزترین تیم تهیه و عرضه کتاب، با در اختیار داشتن کامل ترین بانک کتاب در کلیه زمینه ها، امکان خرید اینترنتی کتاب های موردنیاز شما عزیزان را تنها با چند کلیک فراهم آورده است.

بانک کتاب یکتامهر امکان خرید کتاب به صورت تلفنی و خرید اینترنتی کتاب های موردنیاز شما عزیزان را فراهم آورده است و شما می توانید تنها با چند کلیک و یا یک تماس، کتاب موردنیازتان را درب منزل یا محل کارتان تحویل بگیرید.

دانلود رایگان کتاب همایش ادبیات نشر دریافت
دانلود رایگان کتاب همایش ادبیات نشر دریافت
9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *