مرکز همایش های بین الملل دانشگاه شهید بهشتی

مرکز همایش های بین الملل دانشگاه شهید بهشتی
مرکز همایش های بین الملل دانشگاه شهید بهشتی

مرکز همایش های بین الملل دانشگاه شهید بهشتی

آیین استقبال از نو دانشجویان سال 1397 دانشگاه شهید بهشتی 

تالار ابرویحان

تالار ابوریحان

بیست و نهمین جشن تقدیر از دانش آموزان ممتاز فرزندان همکاران دانشگاه شهید بهشتی

135 روز مانده به برگزاری

جهت رزرو و پیگیری کلیک نماییدگردهمایی اندیشمندان و پژوهشگران یک رشته در یک مکان، اتفاقی کم نظیر است که باید به درستی مدیری…

ارائه و برگزاری مناسب یک کنفرنس حق همه متخصصان کشور است، و وظیفه دبیرخانه ها اجرای بی کم و ک…

احترام به دانش و دانش پژوهش شرط اول برگزاری یک کنفرانس است، دلیل برگزاری کنفرانسها، حضور…

هر سال کنفرانسهای متعددی برگزار می شوند که هدف همه آنها ارتقاء دانش کشور است، پس باید این…مرکز همایش های بین الملل دانشگاه شهید بهشتی

ما 82 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

پایگاه مرجع برگزاری کنفرانسها (ConfRef) یک دانشنامه تخصصی برای دبیرخانه کنفرانسها جهت برگزاری هر چه بهتر کنفرانس می باشد. در این پایگاه علاوه بر مطالب آموزشی، دایرکتوری موسسات و شرکتهای ارائه کننده خدمات به کنفرانسها نیز ارائه می شود.

بخش دایرکتوری شرکتها و موسسات کنفرانسی، به معرفی خدمات کلیه شرکتهای ارائه کننده خدمات و محصولات به دبیرخانه کنفرانسها جهت برگزاری هر چه بهتر کنفرانسها می پردازد. درواقع این بخش به عنوان نیازمندیهای دبیرخانه کنفرانس جهت انتخاب بهترین گزینه می باشد.

 

مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهیدبهشتی  (ابوریحان) به عنوان اولین مرکز همایش جامع دانشگاهی در شمالی ترین نقطه تهران (منطقه ولنجک) در دانشگاه شهیدبهشتی واقع شده است.

 این مرکز دارای 7 تالار و سالن کنفرانس نوساز و بسیار شیک با ظرفیت های متفاوت با امکانات و تجهیزات صوتی، تصویری و اینترنت بی سیم در تمام نقاط مرکز می باشد.مرکز همایش های بین الملل دانشگاه شهید بهشتی

 

آدرس: ولنجک – میدان دانشجو – دانشگاه شهید بهشتی – مرکز همایش های ببن المللی دانشگاه شهید بهشتی

 

 

 

دکتر طبیبی رئیس دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از قبولی 92 درصدی دانشجویان این دانشکده در آزمون جامع پیش کارورزی و ثبت رکورد بیشترین قبولی این آزمون در 5 سال اخیر خبر داد.

هر سال 18 مهرماه مصادف با 10 اکتبر از سوی فدراسیون جهانی سلامت روان به عنوان روز جهانی سلامت روان نامگذاری شده و شعار امسال این روز سلامت روان جوانان و نوجوانان، جهان در حال تغییر تعیین شده است.

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بعنوان حوزه ستادی، ناظر بر فعالیت کلیه مراکز درمانی واقع در محدوده تحت نظارت خود می باشد، که به دلیل گستردگی و بزرگی منطقه تحت پوشش و حضور فعال بیش از 8000 مطب در این حوزه، اهمیت نظارت بر آنها را بیشتر می کند.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری تهران با اشاره به اینکه کیفیت زندگی در حوزه سلامت زنان و خانواده بسیار اهمیت دارد، اظهار داشت: بحث سلامت زنان را باید در تمام ابعاد مورد توجه قرار دهیم.

كم خونی فقر آهن یكی از شایع ترین بیماری های رایج در میان زنان است بر طبق آمارهای سازمان بهداشت جهانی, کم خونی بر روی باروری نیم میلیارد زن در سراسر جهان تاثیر می گذارد.
مرکز همایش های بین الملل دانشگاه شهید بهشتی

شما می توانید در کلینیک مجازی وابسته به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به صورت مجازی اما کاملا علمی ویزیت شوید.

مراسم بزرگداشت “روز جهانی بینایی” 19 مهرماه سالجاری در مرکز همایشهای بیمارستان شهید دکتر لبافی نژاد برگزار می شود.

[ ادامه ]

سمینار آموزشی ذهن برتر با حضور جمعی از دانشجویان روز سه شنبه 17 مهرماه در دانشکده پیراپزشکی برگزار شد.

[ ادامه ]

جراحی واریس به عنوان راهکاری موثر برای درمان سیاهرگهای واریسی در بیمارستان طالقانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی انجام شد.
[ ادامه ]

دکتر سعید رجبی روانشناس مرکز مشاوره و سلامت روان دانشجویان دانشگاه ضمن گرامیداشت روز جهانی بهداشت و سلامت روان اظهار داشت: از دیدگاه سازمان جهانی بهداشت، سلامتی تنها فقدان بیماری نیست، بلکه محصول چهار بعد از انسان یعنی سلامت جسمی، روانی، اجتماعی و معنوی است و این ابعاد چهارگانه در کنار هم سلامتی و سالم زیستن را در فرد رقم می‌زنند.

[ ادامه ]

کتاب” گام به گام با بی حسی موضعی در دندانپزشکی” توسط دکتر محمد نوروزیان دستیار تخصصی ارتدونسی و درمان ناهنجاری های فک و صورت تالیف و گردآوری و زیرنظر دکتر مسعود یغمایی استاد پژوهشکده و بخش جراحی دهان، فک و صورت دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سال 1396 به رشته تحریر درآمده است.
[ ادامه ]

دکتر سیمین دخت بیات، پزشك هماهنگ كننده سل معاونت امور بهداشتي دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی عنوان کرد: سل مي تواند تقريبا تمام اعضاي بدن را مبتلا سازد ولي شايع ترين شكل بيماري سل ريوي است.
[ ادامه ]

تصاویری که مشاهده می کنید گزارشی است از فعالیت بخش آنژیوگرافی عروق کرونری در بیمارستان آیت ا… طالقانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی.
[ ادامه ]

ظهر امروز در حاشیه نشست هماهنگی هفته ملی سلامت بانوان در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی حاضران چند حرکت ورزشی کششی را به صورت نمادین انجام دادند.
[ ادامه ]

در گزارش زیر می توانید مجموعه تصاویری از بیماران مبتلا به سرطان بستری شده در بیمارستان طالقانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را می بینید.
[ ادامه ]

به مناسبت روز جهانی بینایی، بیمارستان طرفه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بیش از 1000 بیمار را به صورت رایگان ویزیت کرد.
[ ادامه ]

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.

مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی واقع در شمالی ترین نقطه ی شهر تهران افتخار دارد که به عنوان اولین مرکز دانشگاهی مجهز به تالارها ،سالن های کنفرانس و فضاهای نمایشگاهی متنوع ، میزبان همایش های بزرگ علمی ، فرهنگی و اقتصادی شما در سطوح بین المللی ،ملی ،منطقه ای ،استانی وشهرستانی باشد.

معرفی مرکز

مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهیدبهشتی به عنوان اولین مرکز همایش جامع دانشگاهی در شمالی ترین نقطه تهران (منطقه ولنجک) در قلب دانشگاه شهیدبهشتی با هوایی دلپذیر و مناظر طبیعی بسیار زیبا و چشم نواز در زمینی به مساحت 2000مترمربع و با زیربنایی به مساحت 7000مترمربع احداث شده است.مرکز همایش های بین الملل دانشگاه شهید بهشتی

این مرکز دارای 7 تالار و سالن کنفرانس نوساز و بسیار شیک با ظرفیت های متفاوت برای برگزاری همایش های استانی، ملی، منطقه ای و بین المللی با امکانات و تجهیزات استاندارد اعم از صوتی، تصویری و اینترنت بدون سیم در تمام نقاط مرکز می باشد.

مشخصات سالن‌هاي مجموعه

 سالن اصلي با ظرفيت 650 نفر

 2 سالن جنبي هريک به ظرفيت 150 نفر

 1 سالن جنبي به ظرفيت 90 نفر

 1 سالن جنبي به ظرفيت 75 نفر

 2 سالن کارگاه هريک به ظرفيت 45 نفر

  امکانات سالن اصلي

 تعداد 4 اتاق مترجمين براي ترجمه همزمان

 اتاق کنترل مجهز به دوربين هاي مدار بسته

 امکان دسترسي به دو فضاي نمايشگاهي

 سه دوربين حرفه اي براي تصوير برداري از داخل تالار با سيستم کنترل و هدايت از راه دور

 نورپردازي کامل براي تصويربرداري با کيفيت مطلوب

 امکان سوئيچ کردن کليه برنامه هاي تالار در لابي ها و ساير تالارها و سالن هاي کنفرانس

 داراي سيستم هواساز

 برق اضطراري

 اينترنت بي سيم

 آدرس

آدرس: تهران، بزرگراه چمران، خيابان يمن، بلوار دانشجو، دانشگاه شهيد بهشتي، مرکز همايش هاي بين المللي

 

 

ارتباط با مرکز همایش های شهید بهشتی: 29902756 22431614

 

کروکی مرکز همایشها و دانشگاه شهید بهشتی

 

 

مرکز همایش های بین الملل دانشگاه شهید بهشتی
مرکز همایش های بین الملل دانشگاه شهید بهشتی
9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *