هشتمین کنفرانس فیزیک دانشگاه پیام نور

هشتمین کنفرانس فیزیک دانشگاه پیام نور
هشتمین کنفرانس فیزیک دانشگاه پیام نور

پژوهشگر گرامی

با سلام

احتراماً به استحضار می رساند دانشگاه پیام نور استان کرمان در نظر دارد در روزهای بیست و پنجم و بیست و ششم مهرماه 1397 کنفرانس”نهمین همایش ملی فیزیک دانشگاه پیام نور ” را در شهر کرمان برگزار نماید. محل برگزاری کنفرانس، دانشگاه پیام نور کرمان خواهد بود و برنامه علمی کنفرانس بوسیله مجموعه ای از اساتید متخصص در حوزه های مرتبط با کنفرانس پشتیبانی خواهد شد. منتظر حضور گرم شما در این کنفرانس هستیم.

 

دکتر محسن میر حبیبی

هشتمین کنفرانس فیزیک دانشگاه پیام نور

دبیر کنفرانس

آخرین مهلت ثبت نام و ارسال مقالات در نهمین همایش ملی فیزیک دانشگاه پیام نور 5 مهرماه  ….

قابل توجه پژوهشگران و شرکت کنندگان محترم در نهمین همایش ملی فیزیک دانشگاه پیام نور

طی هماهنگی های انجام شده با دو فصلنامه علمی- پژوهشی هیدروفیزیک مقالات برتر همایش مرتبط با موضوع نشریه،با رعایت شرایط و ضوابط خاص در نشریه علمی پژوهشی هیدروفیزیک چاپ می شود .

پرداخت هزینه های کنفرانس بصورت آنلاین و با کارت بانکی/اعتباری انجام می پذیرد. لطفاً قبل از پرداخت هزینه ها دستورالعمل زیر را مطالعه فرمایید:

فراخوان کنفرانس

پژوهشگر گرامی

با سلام

احتراماً به استحضار می رساند دانشگاه پیام نور استان کرمان در نظر دارد در روزهای بیست و پنجم و بیست و ششم مهرماه 1397 کنفرانس”نهمین همایش ملی فیزیک دانشگاه پیام نور ” را در شهر کرمان برگزار نماید. محل برگزاری کنفرانس، دانشگاه پیام نور کرمان خواهد بود و برنامه علمی کنفرانس بوسیله مجموعه ای از اساتید متخصص در حوزه های مرتبط با کنفرانس پشتیبانی خواهد شد. آشنایی متخصصان و صاحبنظران و مراکز پژوهشی و صنعتی کشوربا فعالیت یکدیگر و مبادله اطلاعات و ایجاد ارتباط بین صنعت گران و پژوهشگران ،آشنایی با آخرین دستاورد های علمی و فناوری در زمینهای گوناگون فیزیک در کشور از اهداف این همایش است.

 

دکتر محسن میر حبیبی

دبیر کنفرانس

پژوهشگران محترم لطفاً قبل از اقدام به ثبت نام نکات زیر را مرور فرمایید تا هنگام ثبت مقاله و ارسال فایل ها دچار مشکل نشوید:

034-32469852-6

داخلی 222و 103

تلفن همراه:

0913-761-5246

034-32469860

pnuphysics9@gmail.com

آدرس دبیرخانه همایش:

کرمان- میدان کوثر-بلوار کوثر- دانشگاه پیام نور استان کرمان

لطفا سئوال یا درخواست خود را فقط از طریق ایمیل مطرح نمایید ایمیل دبیرخانه:physics1396@gmail.com….آخرین اخبار در کانال تلگرام همایش http://telegram.me/pnuphysics

 

 کلیک نماییدPHYSICS-CONFERENCE-SHIRAZ-POSTER-FORMAT.pptx (2.60 mb)

کارگاه طراحی اپتیک و آشنایی با نرم افزارZEMAX روز سه شنبه 19 اردیبهشت ماه از ساعت9 صبح

کارگاه آشنایی با تکنیک های خلا و نمایشگاه جانبی در روز چهارشنبه همزمان با برگزاری همایشهشتمین کنفرانس فیزیک دانشگاه پیام نور

 9.گواهی ارائه مقاله به نام فرد ارائه کننده با ذکر نام همه نویسندگان به ترتیب اعلام شده در مقاله صادر و برای همه نویسندگان مقاله صادر خواهد شد. یعنی مثلا مقاله سه نویسنده داشته باشد، گواهی با مشخصات ذکر شده را به تعداد سه عدد دریافت خواهد کرد

حامی هشتمین همایش ملی فیزیک دانشگاه پیام نور

 

 

 

سیستم آن لاین پرداخت هزینه شرکت در همایش و موارد مربوط به اسکان، غذا، و شرکت در کارگاه های آموزشی از روز اول اردیبهشت ماه در سیستم فعال می شود.

  

هزینه ثبت نام فارغ التحصیلان و اعضای محترم هیات علمی از تمامی دانشگاهها 150 هزار تومان

فصلنامه علمی-پژوهشی «مواد نوین» دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت طی ابلاغیه شماره ی450819/87  مورخ 03/12/1388 شصت و یکمین جلسه ی کمسیون بررسی و تایید مجله های علمی دانشگاه آزاد اسلامی مجوز انتشار دریافت نموده است و بر اساس رای شصت و هفتمین جلسه کمسیون بررسی و تایید مجلات علمی دانشگاه آزاد اسلامی دارای شرایط دریافت رتبه علمی- پژوهشی شناخته شده است.

http://jnm.miau.ac.ir/

دوفصلنامه هیدروفیزیک توسط دانشگاه صنعتی مالک اشتر و با هدف انتشار نتایج جدیدترین تحقیقات و پژوهش‌های صورت گرفته، در زمینه‌های تخصصی زیر منتشر می‌شود.

  زمینه‌های تخصصی :

فیزیک‌ دریا، آکوستیک و صوت، انتشار امواج‌آکوستیکی،‌ الکترومغناطیسی‌ و…، لیزرآکوستیک، اپتوآکوستیک، مبدل‌ها و ترانسدیوسرها، مخابرات زیرآب، پردازش سیگنال و تصویر، آشکارش و تخمین، سونار، محیط دریا واکتشاف از طریق امواج.

http://hydrophysics.ir/

 

http://jphys.journals.pnu.ac.ir/

 

شیراز،شهرک گلستان،بلوار علامه دهخدا،بلوار پیام نور،دانشگاه پیام نور مرکز شیراز

09176577763

034-32469852-6

داخلی 222و 103

تلفن همراه:

0913-761-5246

034-32469860

هشتمین کنفرانس فیزیک دانشگاه پیام نور

pnuphysics9@gmail.com

آدرس دبیرخانه همایش:

کرمان- میدان کوثر-بلوار کوثر- دانشگاه پیام نور استان کرمان

دانشگاه پیام نور استان کرمان در نظر دارد در روزهای بیست و پنجم و بیست و ششم مهرماه 1397 کنفرانس”نهمین همایش ملی فیزیک دانشگاه پیام نور ” را در شهر کرمان برگزار نماید. محل برگزاری کنفرانس، دانشگاه پیام نور کرمان خواهد بود و برنامه علمی کنفرانس بوسیله مجموعه ای از اساتید متخصص در حوزه های مرتبط با کنفرانس پشتیبانی خواهد شد.

 

محور فرعی همایش:  

فیزیک هسته ای

فیزیک حالت جامد

هشتمین کنفرانس فیزیک دانشگاه پیام نور

فیزیک ماده چگال

نانو فیزیک

ذرات بنیادی

گرانش

اتمی و مولکولی

نجوم و اختر فیزیک

ریاضی فیزیک

فیزیک محاسباتی وشبیه سازی

لیزر

اپتیک و فتو نیک

هشتمین کنفرانس ملی فیزیک دانشگاه پیام نور توسط  دانشگاه پیام نور مرکز شیراز در تاریخ 20-21 اردیسبهشت ماه 1396 و درشهر شیراز و در دانشگاه پیام نور مرکز شیراز برگزار میگردد.این کنفرانس توسط پایگاه اینترنتی کنفرانس الرت اطلاع رسانی میگردد.

محورهای این کنفرانس:


نظری برای این نوشته ثبت نشده است.

حوزه های تحت پوشش:

مشاهده وب سایت رسمی کنفرانس

هشتمین کنفرانس فیزیک دانشگاه پیام نور
هشتمین کنفرانس فیزیک دانشگاه پیام نور
9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *